חתונה – מתכננים אירוע של כמה שעות במשך כמה חודשים אבל לתכנון של חיים שלמים לא מקדישים אפילו כמה שעות, מוזר לא?
הקמת בית בישראל זה הרבה מעבר לחופה מרגשת וזיקוקים. זו משימה שמצריכה תכנון, חשיבה לפרטים ותקשורת מקדמת בין בני הזוג. ניהול תקציבי מתוכנן של משק הבית בתחילת חיי הנישואים יביא לרמת חיים גבוהה, שליטה בסדרי העדיפויות  וכלים להתמודדות עם דילמות בעתיד. אז תעשו את זה עכשיו, בתחילת הדרך, כדי שלא תהפכו לחלק מהסטטיסטיקה....
פגישה זוגית פרטנית

עם אהבה לא הולכים למכולת – זו אולי קלישאה, אבל מהנכונות שבהן. ועכשיו, כשהאהבה הופכת לזוגיות ולחתונה, הגיע הזמן לדאוג גם ליצירת יציבות כלכלית ומשק בית חזק. בית בו תוכלו לגדל ילדים, לפתח את הזוגיות שלכם ולהקים משפחה מאושרת ורגועה. וכאן, אנחנו בזוגיתא נכנסים לתמונה עם מומחים ועצות שיארגנו לכם את הערכים והתקציב. לכל משק בית ישנן הוצאות והכנסות שונות זו מזו, אבל סדר והתנהלות נכונה, הם המפתח למשק בית מצליח, הם יסדרו לכם את השקט נפשי בכל הקשור לצד הכלכלי של המשפחה.

קרא עוד
הבית הראשון שלנו
רכישת דירה למגורים היא העסקה שניה בגודלה שעושה משפחה ישראלית (הפנסיה היא הגדולה ביותר). ברוב המקרים, קודם מסמנים מטרה ורק אחר כך בודקים מה ההשלכות של הרכישה. אבני הדרך המשמעותיות בקבלת ההחלטה וביצועה הן: מציאת הנכס המתאים, לקיחת משכנתא אופטימאלית ויצירת תכנית חיים לתקופת התשלומים.
בפגישה אחת, נבין את המשמעויות שמתמשכות של רכישת דירה אל מול צמיחת המשפחה. נכיר את השלבים ברכישת דירה ואת אנשי המקצוע המעורבים בתהליך וגם ננתח האם כדאי בכלל לקנות דירה ומתי דווקא עדיף שלא.
קרא עוד
מתעניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.