כלי-עבודה

כדי לקבל החלטות בצורה מושכלת וכדי לוודא
שההחלטות שלנו מתקיימות כדאי להתחיל מהתחלה

אז הכינו לעצמכם מפה לדרך

קבצי עזר

קובץ מיפוי כלכלי להורדה

כדי לדעת באיזו דרך לבחור צריך שני דברים
1. לסמן מטרה
2. לדעת היטב מאיפה אנחנו באים
השלב הראשון הוא לכתוב את החלומות שלכם ולתמחר אותם השלב השני הוא למלא במסודר את ההוצאות וההכנסות ואת הנכסים וההתחייבויות זה מעצבן, סיזיפי ולוקח בערך שעתיים אם יש לנו את כל המסמכים הנדרשים אבל זה קריטי כדי להבין דפוסי עבר, עלויות ועוולות שאנחנו גורמים לעצמנו. רק מתוך תמונה מלאה, נוכל לקבל החלטות טובות ומועילות לעתיד אז קדימה לעבודה... כדי לקבל החלטות כלכליות מושכלות, בטח בזמן משבר, כדאי לקחת בחשבון את כל המערך הפיננסי של המשפחה ולשם כך יצרנו את הקורס לקבלת החלטות - במחיר שווה לכל נפש ונגיש לכל משק בית.
אחרי המיפוי ניצור תקציב חדש:

ניהול שוטף להורדה

חשוב לנהל בקרה על ההחלטות שלנו ולהטמיע את ההרגלים הנכונים בחיים שלנו.
נשב פעם בחודש לתכנן את החודש הנכנס ונעדכן את הטבלה פעם בשבוע כדי לוודא שאנחנו בדיוק איפה שתכננו. חשוב - לא באנו לעולם כדי לנהל טבלאות אקסל מעצבנות
אחרי חודשיים של ניהול צפוף לצורך הטמעת הרגלים ופוקוס על המטרות שבחרנו - נוכל לשחרר את הניהול המהודק ולהתמקד בשניים או שלושה סעיפים שמצאנו אותם כאלה שמאתגרים אותנו או כאלה ש"זולגים" לנו. על הסעיפים המאתגרים נעקוב מקרוב ועל השאר נוודא כיוון פעם בחודש ונמשיך הלאה בנוהל. בכל מקרה - פעם בשנה נשב לעשות מחדש סדרי עדיפויות אסטרטגיים ערכיים.

קובץ הערכת עלויות בניה

אם בחרתם לבנות בית / לשפץ דירה - תמצאו את הקובץ הבא יעיל ביותר. זה קובץ לתקופה של הבנייה, הקובץ מאפשר לכם לתכנן במדוייק את התקציב ולהתכונן לכל הוצאה מומלץ בחום לנהל את תקציב הבנייה מחשבון בנק נפרד שלא יהיה קשור לשאר הוצאות משק הבית.

קובץ יעדים לחסכון

כדי לקבל החלטות טובות צריך להרים את הראש מהיומיום ולהסתכל אל עבר העתיד כדי לקבל פרופורציה ולהתקדם. בטבלת תכנון ייעדים תוכלו לתכנן את המטרות שלכם לפי תאריך ומחיר ולהבין מה צריך לבצע עכשיו כדי להגיע לשם בשמחה.

צרו קשר

למידע נוסף, הרשמה לקורסים והזמנת הרצאות מלאו את הפרטים